תאורת רחוב סולארית סוללת ליתיום

ליתיום הסוללה סולארים. ליתיום הסוללה סולארים, הנקרא גם li-ion סולארים, ליתיום סולארים, li-ion סוללה סולארים. היתרון של Lith

פרטי המוצר

יאנגדז'ואו מוארת השמש פתרונות ושות', בע מ הוא אחד המובילים בסין ליתיום הסוללה סולארים יצרנים וספקים, כחברה מקצועית, יש לנו מפעל שלנו פרודוקטיבי, אשר מסוגל לייצר בצורה הטובה ביותר ואת רחוב סולארית סוללה ליתיום החדש אורות מוצרים, ברוכים הבאים לקנות או הסיטונאי המוצרים מאיתנו.

ליתיום הסוללה סולארים.
ליתיום הסוללה סולארים, הנקרא גם li-ion סולארים, ליתיום סולארים, li-ion סוללה סולארים.

היתרון של תאורת רחוב סולארית סוללה ליתיום:
א) עיצוב טוב. זה פנס רחוב סולארית שילוב פאנל PV עם סוללות ליתיום. החשמל שיוצר אנרגיה סולרית יעילות גבוהה סולארית PV לוחות ומאוחסנים סוללות ליתיום שמחוברת לחלק האחורי של הלוח. לאחר מכן ניתן להשתמש כדי להפעיל את האורות בהירות גבוהה LED במשך כ- 12 שעות בלילה * 3-4 ימים מזג אוויר מעונן.
B.) מפחיתה את ההשפעה על הסביבה באמצעות סוללות ליתיום
בניגוד דגמים נפוצים אשר נדרש סוללות בנפרד המותקנים הפניה גדול, האור רחוב סולארית ליתיום קטנה, המעודנת, עיצוב נטול עופרת מפחיתה את ההשפעה שלו על הסביבה.
ג.) פאנל סולארי, סוללות ליתיום, מנורות LED תחזוקה נמוכה, יש חיים זמן ההפעלה
שלא כמו דגמים נפוצים אשר בשימוש סוללות עופרת חומצה, הדגם החדש הוא ידידותי יותר לסביבה. שיעור טעינה ופריקה סוללות ליתיום היא גם פי 1.5 של עופרת חומצה סוללות, ומאפשר לך להשתמש באנרגיה ביעילות רבה יותר.
תוחלת החיים ההפעלה של מקור הכוח של סוללת ליתיום נגמר 10 שנים * 4, צמצום התחזוקה עולה, כגון החלפת הסוללה, אפשרי. אורך החיים המבצעי של פאנל סולארי הוא למעלה מ-20 שנה, ה-LED אורות שעות 80000, אם פועל במשך 12 שעות ביום-דירוג 100%, כ – 18 שנה.

יישומים מרכזיים של ליתיום הסוללה סולארים.
סוללה ליתיום סולארית אור רחוב מתאים לשימוש בתוך בתי ספר, פארקים, רחובות, כביש, חווה, נוף, גן, סביב הבית וציבוריים תחת כיפת השמיים

כמה מודלים של ליתיום הסוללה סולארים.

שם: ליתיום סולארים
דגם: BRH-L1A
תוכנן כוח: 30W-120W

שם: ליתיום סולארים
דגם: BRH-N5
תוכנן כוח: 30W-120W

שם: ליתיום סולארים
דגם: BRH-N3
תוכנן כוח: 30W-120W

שם: ליתיום סולארים
דגם: BRH-N6
תוכנן כוח: 30W-120W

שם: ליתיום סולארים
דגם: BRT-A1
תוכנן כוח: 30W-120W

שם: ליתיום סולארים
דגם: BRT-A3
תוכנן כוח: 30W-120W

אדוני היקר או מנהל רכש,
תודה על הזמן שלך בקריאת סוללת ליתיום שלנו סולארים בזהירות, אם יש לך עיצוב או דרישות מפורט שלך, תוכל לשלוח אלינו את הודעת הדואר האלקטרוני.
גם אם אתה לא יודע את העיצוב, אתה יכול לספר לנו התנאים הכביש, כמו כביש אורך, רוחב הכביש, כמה מסלולים? הוא משמש כדי להדליק את הכביש הגדול של העיר או אור את כביש קטן של האזור הכפרי? כך אנו יכולים לעצב עבורך.
גם אתה צריך להגיד לנו איזו עיר אתה, כך אנחנו יכולים לבדוק את השמש ותנאי מזג האוויר לפני ביצוע עיצובים.
Pls לשלוח דואר sales@brsolar.net
שוב תודה על הזמן שלך ואני מקווה עסקים יחד לשווקים גדולים של ליתיום הסוללה סולארים.

חקירה