הבית > חדשות & תרבות > תוכן

מנורת רחוב מתח גבוה LED, פתרונות קירור

Aug 04, 2015

הובילו ליישומי תאורה צמח בטכנולוגיית מפתח מספר, העיצוב התרמי הוא שחשוב מאוד חלקית, אלא גם מגבילה את הגישה שלה אחת מהטכניקות הנפוצה ביותר כדי. במילים אחרות, העיצוב התרמי ישירות יקבע את יתרונות ביצועים LED תאורה צמח, חסרונות, כמו גם את היישום בפועל יכול להשיג הצלחה.

פתרון תרמי ובעוצמת, LED

נורית ההפעלה הוא מהווה מנורת LED במפעל של מקור בסיסי זוהר, כיום שבב אור חשמלי p יעילות ההמרה הוא נמוך, רק 15% ~ 20%, השבב בגודל פיזי עבור 1 ~ 6125 מ מ 2, אזור נמצא צפיפות קטנה, חשמל, החום הוא גדול, על ידי צריכת החשמל ב- של 80% ~ 85% יהיה ההמרה עבור חום והצורך הופץ חופש, וערך שבב של הטמפרטורה על פני חייב שי , משתנה אורך גל זוהר ארוך, צבע אירעה אדום עברה, הוביל לגרד את חייו לאור יעילות נדחה ושימוש, רבים שאלו. לכן, כדי להבטיח שימוש יעיל LED ובעוצמת נורמלי, פליטת חום הוא קודם כל הבעיות מכריע להיפתר.

שניים, אורך החיים של LED צומת טמפרטורה, מוליכות חשמלית,

בהתבסס על מאפייני הספק גבוה LED שלה צומת בטמפרטורה, מוליכות חשמלית של גודל, אורך החיים בעל עניין ישיר.

הטמפרטורה צומת LED שבב גודלת, את הפלט שטף הארה שלה לבקר בקביעות, חיי השירות גם מראה למגמה בצום. ולכן הפחתת שבב נשמר בתוך הטווח המותר, הוביל תחילה כדי לפתור בעיות טכניות מפתח.

שלישית, הוביל אריזה, תרמי

העיצוב התרמי של החבילה LED נקבעת על ידי תהליך הייצור LED. איור 2 מציג LED חבילת תרמי לעיצוב כללי תהליך ההתקדמות, בעיקר על ידי שבב עיצוב תרמי ועיצוב אריזות. בדרך זו, דרך עיצוב מדעי רציונלי יכול להיות מדריך LED מספק חום וקירור.

4, ה-LED של פתרונות קירור משני

עבור LED ובעוצמת זמינים מסחרית, שנבנה על ידי שבב שלה חבילת העיצוב התרמי הוא קבוע, שימוש לא ניתן לשנות, לכן כאשר נעשה שימוש כנדרש על-פי תנאי עבודה בפועל, תנאי העבודה של פתרון תרמי משני עיצוב התאורה מנורות.