הבית > חדשות & תרבות > תוכן

מפרץ גבוהה LED כיום יש יישום אוניברסלי

Aug 04, 2015

LED highbay היום שסחורות רבות החלו להופיע בשוק, אנשים רבים הראו כי מדינה כזאת של אנשים בשוק חוששים, highbay ומוצרי ההיי-טק, אי-ביי אור ניסיון טכני זה בגלל ההתפתחות רווח. . זה ללא ספק עצובה highbay בשוק, עבור עסקים סיטונאיים highbay הוא השקעה מסוכנת. אומרים אם קבוצה זו של עובד מנורה כורה המסכן באתר עשוי להיות הגורם של כמה. תאונות לקרות, כריית אורות בכל שלב של היצור לא ניתן להתעלם.

מפרץ גבוהה LED כיום יש יישום אוניברסלי בעולם, אך ישנם יצרנים רבים של מפזר החום של מתח גבוה LED אורות כרייה לא מצאו פתרון טוב יותר מסתמכים על יחיד מוליכות חום של אלומיניום פגש את הביקוש חום בהולכה LED אורות הכרייה. חום יעיל הולכה שם לא ישפיע על חיי הנורה. טכנולוגיית פיזור חום עבור כריית המנורה מקבלי הם קריטיים ביותר. אבל ככל הטכנולוגיה ממשיכה שינוי וחדשנות, עבד גם ברדיאטור highbay. התפקיד של מפזר החום נספג המצע שבב החום חלף, וכפולה ואז לסביבה, להבטיח את הטמפרטורה שבב LED רגילה.

מפרץ גבוהה, שוק זה שנים מראה מגמה עולה, אם יכול להעלות את הסף בשוק בגלל המחירים הגבוהים, היה לנו דבר לומר, אבל החשש הוא כי עכשיו יש הרבה מוצרים מזויפים על השוק היא גם תופסת מקום בשוק ובמחירים גבוהים מאוד, קשה מאוד להבחין בין אמת ושקר. Highbay סיטונאים, לרוב לא מבין הטכנולוגיה, הם לא עושים כלום כדי למכור מוצרים, או בחר מידה רב עוצמה, כולל נתח שוק גדול מאוד, מוניטין טוב היצרנים של ההמונים. LED highbay מחירים גבוהים עבור חומרי גלם בתחומים הקשורים מוסדרים, זה חייב לקרות ברורה.