הבית > חדשות & תרבות > תוכן

רחוב הנורית מנחשולים Retrofit באזורים גלובלית

Aug 04, 2015

הרחוב LED אור גל retrofit באזורים הכללית, בעוד הזוג האחרון של שנים, קונספט חכם העיר, כמו גם מדיניות קשורים כדי לקדם את המנורה חכם "מגניב גבוהה" יופיע בתוך הערים העיקריות.

האנגג'ואו אינטליגנטי פנסי הרחוב חדשות לפני כמה זמן עוררו עניין ציבורי. ניהול עירוני ב האנגג'ואו הואנג גו לאורך כל הדרך לא רחוק שישי בקמפוס של אוניברסיטת ג'ה-ג'יאנג משולב פנסי הרחוב אינטליגנטי פיילוט, המטרה היא להשיג פנסי הרחוב מודיעין של העיר Chengguan התפלגות אחידה של צמתים חשובים של האינטרנט של הדברים. הן לפגוש אנשים על הכביש יכולים ליהנות WIFI, הטלפון הנייד טעינה בסיסי צריך להשיג איכות תאורה אפקט שליטה, זה הטוב שבשני העולמות.

בנוסף האנגג'ואו פנסי חכם high-sounding, בערים רבות יש כבר מיישמת מערכות תאורת רחוב אינטליגנטי. טיינג'ין מתכננת להפוך את מנורת כספית בלחץ גבוה, ולקדם הפיתוח של תאורה ירוקה של העיר. בנוסף, יוקם הגניבה המדינה המוביל במרכז ניטור אינטליגנטי מנורה של רחוב, ו קווים מיוחדים עבור אור רחוב לשלוט שבשליטת זמן עם שילוב של שיטות, בהתבסס על הזריחה והשקיעה פעמים השינויים תאורה חיצונית לכידת בזמן אמת, נשלח באופן אוטומטי להדליק את האור כשמגיעים בהוראות קבע Lux.

האינטרנט של הדברים, אינטרנט + הציג את המושג של המושג עיר חכמה מלא, כיום יש יותר מ-500 ערים בסין לטייס Smart City, מתכננת להשקיע מעל טריליון. תאורת רחוב חכם לחיילים ממדרגה ראשונה לבנות עיר חכמה, דרישה דחופה ביותר שלה.

בינתיים, פיליפס, תאורה כללית (GE) ומפעלים אחרים מסורתיים מקומיים מובילים פנסי הרחוב המסורתי או תאורה ענק, יהפוך להתפתחות של אורות חכמה. תאורה חכמה כמו משרה רווחית טכנולוגיה, לקבל על אותו רחוב עם מאורי גבוהה, זה היה שילוב חלקה "רווח כפול". "כל היחידות העסקיות, המנהיגים הבכירים של החברה חושבת של תאורה בהזדמנות זו ההתאמה של הגבוה ביותר, כי העיר יש מספר גדול של מנורות הרחוב, Smart City, אם המנורות אחד מחוברים לאינטרנט, כל עמוד האור יהפוך פלטפורמת נתונים רשת חכם, ויוצרים רשת רחוב." אמר חן האן, מנכ של ג ' נרל אלקטריק תאורה בסין. ג ' נרל אלקטריק תאורה ו- GE כולו בהפיתוח העתידי של החברה להתמקד אינטליגנטי אורות הרחוב יהפוך חברה פלטפורמה חכמה.