הבית > חדשות & תרבות > תוכן

פופ סולארית אור ירוק חדש

Aug 04, 2015

ככל של כולם המודעות של חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה, מוצרים רבים-ערך לכסף נמוך צריכת וכיוונים לחיסכון באנרגיה בפיתוח. על הצד שלנו, כמו גם מתקנים ציבוריים רבים. עכשיו, הוא פופולרי בחו ל חדש סולארית ידידותי לסביבה פנסי הרחוב, יכול להיות מופעל על ידי אנרגיית השמש, תרומות גדול כדי חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה.

זה מקור האור של LED מנורות ידידותי לסביבה חדשה בגובה של 4.5 מטר, לאחר חישוב מסוים, ניתן לפגוש רק במידה המרבית תאורה לצרכים. פנסי הרחוב עם ציוד photovoltaic השמש, מותקן על גבי המנורה בצורה משופעת, התקנים PV כל פנס הרחוב על שטח של עד 1.3 מטר. כאשר יותר מדי שמש כאשר אתה יכול להיות כוח פלט הפסגה של תאים סולריים 165-190Wp.

למנורה כל מוכלל שני מודולים הסוללה יכול לאחסן אמפר 230 שעות של כוח, יכול לענות על הצרכים של תאורה בשעות הערב. אבל כדי להיות בצד הבטוח, האורות חדש גם מחוברים לרשת החשמל, יכול להבטיח במקרה של ימים גשומים ברציפות אין אפשרות לקבל אנרגיה סולארית, עדיין נמצא בשימוש. בנוסף, מערכת הבקרה חכם מובנה, ניתן גם לחשב זריחה, שקיעה פעמים בשנה כדי שתהיה לך אפשרות לשלוט מתגים.