הבית > חדשות & תרבות > תוכן

בית נייד סולארית, הראו בשנגחאי הערך של ארצות הברית

Aug 04, 2015

סטודנטים מאוניברסיטת טונגג'י לתכנן ולבנות מיכל שמש נייד על שנגחאי ה-16, מספק דרך חדשה לאנשים החיים פחמן נמוכה, תתקיים בוושינגטון בספטמבר השנה 2011 ארה ב קרב עשר שמש.

אותו היום, עלות, 250,000 דולר מכולות 6 מתלכדות החלל בצורת y, מאובזר עם ריהוט, מכשירי חשמל, כל שסיפק חשמל סולארית בבית "שמש חדר מיכל" משכה תשומת לב.

עיתונאים בזירת האירוע ראו, סך של 90 מטר מרובע שטח, היכולים להכיל עד משפחה בית שמש "נוח", במבוק ריצוף לרצפה, צד אחד של הבית יש מיטה מתקפלת, מיטה לאסוף ואחריו הקבינט. הצד השני הוא מטבח מאובזר, מקלחת, גג להגדיר פאנלים סולאריים כדי לספק חשמל ומים חמים, חי מים על ידי מערכת לטיהור שפכים. סלון קטן יש גם מסעדה וגם ספריית פונקציות. בתים בדרום שקוף, 2 מכולות 120 מעלות זווית ההתקנה נועד לספק הזווית המרבית של תצוגה. מהרצפה עד התקרה דלתות זכוכית של הקישור מיכל ישר אל מרפסת חיצוני ואל האחורית לפני. רק בתים ענקיים מתכת תפס משני הצדדים, ישמש תזכורת של הבית היפה הזה המשויך המכולה כבד.

"התקרה, קיר, ואת הקרקע הם עם ביצועים גבוהים של בידוד ואקום חדש לוח; ערכה סולארית חם חם, מיזוג אוויר מיחזור פסולת חום, משולב, תשפר יש שמש הכללי באמצעות יעילות ", ראש הפרויקט, ואת ובניית מאוניברסיטת טונגג'י ירוק את חדשה אנרגיה מחקר מרכז סגן מנכ ל Tan Hongwei הציג יש שמש דיור משולב של פריטים רבים יותר חיסכון באנרגיה טכנולוגיית הבנייה, כמו באמצעות שפופרת אור מדריך יהיה אור טבעי עבור תאורה פנימית , גג תצורת אוסף גשם ובחזרה בתוך המים עם מערכת, המרבי לשימוש במשאבים טבעיים,.

בנוסף, ניטור סביבתי מקורה, ניהול אנרגיה, ציוד, ואת כל דיגיטליים אחרים מידע חזותי, דיור ייצור, צריכת האנרגיה, סביבת המגורים וניהול אחרים נתוני התצוגה החזותית בזמן אמת, טלפונים ניידים מסוג 3g, מסופים ניידים אחרים יכולים לשמש גם ניטור מרחוק.