הבית > חדשות & תרבות > תוכן

איך שמשי לעבור עיר?

Aug 04, 2015

כיום, השמש בניין משולב ניצול תרמית סולארית הארגון ממוקם בחזית רבים לעבור. אל תעשה את זה, אומר כי חברות תאבד את היוזמה עתידיות בשוק התחרות. עושה, פונה מן המעבר יצרנים כדי אינטגרטור מערכת ב- קווגמאייר.

השנה, רבים עסקים מחמם מים סולארית מקומי קצת בדיכאון: אפקט מדיניות הכפרי מחליש, הביקוש בשוק, חלש התחרות, מול המעבר עירוניות באזורים כפריים, להסתמך על שוק כפרי ושרד לח בסוף היום.

מדיניות תמיכה הולך וגדל בהדרגה

בארץ בתוכנית הפיתוח בינוני ולטווח לאנרגיות מתחדשות, לזהות בבירור את היעדים להתמקד על ההתפתחות של ניצול תרמית סולארית בעיר לקידום שילוב של אדריכלות סולארית, פרויקט חימום מים סולארי ובנייה של שמש חימום וקירור פרויקט הדגמה. באזורים כפריים, עיירות קטנות כדי לקדם את משק הבית דוד שמש, תנורי שמש ושמשי. עד 2020, הלאומית מחממים אזור איסוף של עד 300 מיליון מטרים רבועים של דוד שמש לדיירי וסילוק אחרים סולארית תרמית, קיבולת אנרגיה חלופית השנתית של 60 מיליון טון פחם רגיל.

בשנים האחרונות, המשרד של דיור, משרד האוצר על מקורות אנרגיה מתחדשת שהמערכה הציג את הפרויקט "אנרגיה מתחדשת בנייה את הפגנה", לעודד ולקדם את השלטון המקומי בבניין בעיצוב אחיד, תכנון ויישום מערכות תרמית סולארית. Junqiang ליאנג אומרת תקופת "12-חמש", המדינה לבניית פיתוח אנרגיה סולארית משולב יהיה גם להגדיל את העוצמה של מדיניות כדי לקדם מהפרוייקט הפגנה המקורי הראה מחוז כפריים ובאזורים אחרים של העיר במהלך תהליך השדרוג, עוד יותר להרחיב את מספר דגם ערים. ”

לפרוץ את החשיבה המסורתית

השנה, הממשל המרכזי ייבנה בארץ השנה ל- 10 מיליון יחידות הדיור הציבורי ב- 5 שנים כדי לבנות פרויקטים אורבאניים דיור בעלי הכנסה נמוכה עד 36 מיליון יחידות. שחרורו של מדיניות זו, שוב זע בניין חם משולב מפעלים מקומיים תרמית סולארית להשתתף בפיתוח של התלהבות ומוטיבציה. Linuo בעיקר בעיצובי Paradigma, השמש, הגשם, חברות אחרות ברורים גם ההזדמנות כדי לנצל את היתרון של דיור בר השגה, לקדם יישומים משולבת בנייה.

פיתוח עתידי של השמש חברות חייב להיות "דרישה-led, מנקודת מבט של מפעלי פיתוח נדל ן ובנייה כדי לפתור את אספקת מים חמים, וכדי לספק להם צורך אמיתי מערכת פתרונות ושירותים." כדי לפרק את צוואר הבקבוק הנוכחי של הגבלת בנייה משולבת יישום תרמית סולארית.