הבית > חדשות & תרבות > תוכן

רחוב נורית סולארית אורות רצון להחליף את האורות רחוב LED AC

Aug 04, 2015

עכשיו אולי יש מעט מאוד אנשים בספק את היתרונות של תאורת LED רחוב יחסית המנורה HPS. עם זאת, זה מצער כי עדיין בשימוש ביותר של מנורות LED אספקת חשמל AC, מעגלי AC מצד אחד בהיר טכנולוגיה, כבר מאוד בוגרת, פנסי רחוב סולארית שם גורמים רבים לא בטוח, לעומת השיקול העיקרי היה שההשקעה הראשונית גדול מכדי להתעלם את יתרונותיו הרבים של כוח שמשי.

אחד הידועים סולארית של היתרון החשוב ביותר הוא שזה של בלתי נדלים, המתחדשת הנקייה! זה יפתור את בעיית ההתחממות כדור הארץ! הוא יחליף בסופו של דבר כל האנרגיה!

לסירוגין LED אורות אורות LED סולארית?

אבל באמת רוצה להחליף את כל האנרגיה עם אנרגיה סולארית היא עדיין משימה לטווח ארוך, מפרך, למרות השמש אנרגיה בכל מקום, אולם האוסף צריך קצת שטח החשיפה. המדבר הוא המיקום האידיאלי ביותר, אך הבינעירוניים הולכה וחלוקה יצרוך כמות גדולה של חוטי נחושת יקרים, רק הערך ליד הערים המדבר כדי לנסות. בעוד אזורים צפופי אוכלוסין בערים הגדולות קשה מאוד למצוא מיקומים של כזה פתוח ריק. מוגבל על ידי התנאים הכלכליים באזורים כפריים, והם לא סביר עכשיו בקנה מידה גדול. דברים חדשים כל הטוב ביותר הוא התחלה של התעסקות, והשימוש של גישת "תוצרת", תאורת רחוב אחד של הטוב ביותר סולרי פיילוט הפרוייקט הראשון. יתר על כן, חייב להיות דגלו לצמצום פליטת ושימור האנרגיה על-ידי הממשלה, אפילו בתור גרמניה כמו הממשלה תמיכות למכור. למרבה המזל רחוב הפרוייקט הוא פרוייקט ממשלתי, מתבצעת על ידי המכרז הממשלתי. קובעי מדיניות הממשלה להבין בבירור, מנורות LED הוא בטוח להחליף את המנורה של נתרן לחץ גבוה, באותו הזמן, מנורת הרחוב LED סולארית הוא מסוימים כדי להחליף המזגן כוח נוריות ה-LED.