הבית > חדשות & תרבות > תוכן

חדשנות טכנולוגית כדי להאיץ בשדרוג התעשייה שמש תרמי

Aug 04, 2015

תעשיה שמש תרמי היום ניתן לומר חוו "של מים חמים לחום", "מ-"מסחריים כדי תעשייתי, "מפוזרים לשילוב" של ההתקדמות הטכנולוגית. יחד עם חידושים טכניים, פריצות דרך בשנים הקרובות, תעשיית תרמית סולארית כבר יש "טמפרטורה גבוהה", "השימוש באנרגיה תעשייתי" לתנאי "בניין אינטגרציה שמש" שדרוג תעשייתי.

למלא את הטכנולוגיה 150 ℃ בטמפרטורה

במאה ה-21, סין נכנסה תקופה של התפתחות מהירה, חברות גדולות הופיעו פעם לתוך תחרות מחיר טוב, נמוך של המחזור בתעשייה, וכתוצאה מכך לפני הטמפרטורה של יישומים סולאריים כל נעצרים בשלב חם. עד 2010, 150 ℃ בטמפרטורה מחוז טכנולוגיה ריק של זכוכית מלא שמש ואקום קבע הצינור, שפופרת ריק ערכת התקן חם של זמינות, אמיתית מושגת יש יישום שמש חם לחום של שינוי, נפתח יש קירור חימום סולארי, התפלת מי ים, תעשייה וחקלאות עם חם, שדה יישום במספר, במחי הפך השמש באמצעות חם חם מספק החשוב ביותר של אבן דרך, לא רק יכול , גם יכול החשמל המיוצר יעיל.

למעשה, בחלקים הליבה של אספנים צינור ואקום "בכוח", דוד שמש לחוות אספנים צינור ואקום עלות לקליק-U, טיטניום ציפוי "טיטניום זהב" טיפוסי של תקופת המעבר. Linuo בעיקר בעיצובי קבוצה בהצלחה פיתחו עלות לקליק-U אספנים צינור ואקום עד 120 מים חמים ℃ לא רק זיון הנדסת מים חמים סולארי בקנה מידה גדול, יהיה דלק לטמפרטורה להגדיר בתרמי טכנולוגיה נולד.

מערכות חימום משולב של התעשייה אנרגיה

עידן פחמן נמוכה, הפכה לאחת הנקודות המרכזיות של אנרגיה, חיסכון, בונה יעילות אנרגיה, שימור אנרגיה תעשייתית היא הפחתת פליטת לחיסכון באנרגיה הלאומי בראש סדר העדיפויות. צריכת האנרגיה הכוללת של צריכת האנרגיה תעשייתי תופסת החברה כולה 70% של רקע, היישום התעשייה שמש של אנרגיית חום הוא בראש סדר העדיפויות, ו תעשייתי חום ממוקדת על המציאות של 80-250 ℃ השמש חברות לקראת סופה.

למרות הקשיים, ובקונגרס טמפרטורה המבוסס על טכנולוגיית אנרגיה סולארית, משולב עם הדוד החדש מערכת עם מערכת דוד שמש חימום פותחה בהצלחה כמתוכנן. זו קבוצה משולבת של תרמודינמי מערכת המבוססת על הטמפרטורה באזור חם של 5200 מטרים רבועים, שמירת 1156 טון פחם סטנדרטיים, פליטת פחמן דו חמצני 3005 טונות, להשלים את שינויים מהותיים בענף האנרגיה הסולארית של מגורים כדי תעשייתי.

פיצול מושלם בשילוב של טכנולוגיה ושל אדריכלות

בהשוואה לשלבי המחקר טכנולוגיית חום ניצול אנרגיה סולארית, "בנייה" מוכנס אל תוך תהליך הפיתוח כולו. לפני שנים רבות, מחממי מים להישאר רק בשלב אזרחיים, יותר מאשר כדי לפתור את ההפרעה הנגרמת על ידי ההתקנה של אנרגיה סולארית סכסוכי רכוש, המגוון האדריכלי, אלא גם לדרישות העסק מחמם מים גבוהה יותר.