הבית > חדשות & תרבות > תוכן

בעולם המפותח ביותר בהצלחה מתח גבוה מנורת LED רחוב

Aug 04, 2015

מובילים מפעלים של תאורה התעשייה, סין שי Fute שוב השיגו פריצת דרך טכנולוגית, בהצלחה פיתחו כוח 480W כוח הרחוב LED מנורה בעולם, לכידת את הספק גבוה ואת בהירות גבוהה אור דיודה (LED) עונה על דרישות תאורה הכביש זמן חדיר בבעיה בינלאומית.

היא דיווחה, כי, לעומת תאורה קונבנציונאלי, LED תאורה עם מעולה להגנת הסביבה לחיסכון באנרגיה, המכונה "המאה ה-21 החדשה מקור האור", גם על-ידי התוכנית שלנו "אחד עשר וחמש" עדיפות פרוייקטים בתחום האנרגיה. שי Fute ההתפתחות לתוך העולם שאנג רוב כוחה של הרחוב LED, הוא בטכנולוגיית עצה הבינלאומי הקליטה של שאנג המבוססת על פיתוח עצמאית, לתוך, המנורה יחיד כוח אפשר להגיע 480W, אפקט אור מקסימלית ניתן להגיע 84lm/W, מוצרים חדשים הם התקן לניהול אור פטנט בשימוש, הפצה עיצוב אור, תאורת חוקים אזוריים צורה, כמו המדים מעלות הרחוב הופך , ומעכבות יעיל אור בוהק, זמן יש יותר גבוהה של יעילות אור לקחת, כביש מודרני מלא לפגוש עיצוב תאורה של דרישות. מבנה שלוש-cavity הטכנולוגיה והמוצר פטנט, המנורה נורית LED, LED מעגל הבקרה משתמשת חלל החזקת חותם משלה, מקור אור LED ואת מעגל הנהיגה מבלי להגדיל את המרחק בין העברת החום למקרה אין קישור ישיר, משופרת את היציבות של המעגל, עוד יותר מגבירה את חיי השירות של המנורות. מובן כי ההיסטוריה של הייצור של פורד LED-240W ו LED-480W רחוב, ואת ההשפעות תאורה של אור וצל מעל 400W, 800W מנורות נתרן בלחץ גבוה.

שי Fute מתח גבוה LED רחוב מנורת אור ארצות הברית לבן-אור הקרי LED החברה צ'יפס, אשר הוביל את היעילות הגבוהה ביותר של מוצרי מקור אור אור חריגה של 84lm/W, יש עלויות ייצור נמוכות, יציבות ביצועים, שוק פתוח, יעיל, חיסכון באנרגיה, חיים ארוכים, אינדקס עיבוד צבע טוב, מקור אור קר, יתרונות ידידותיים לסביבה, שנועדה להחליף מקורות אור מסורתיים כגון HPS יש יתרונות ברורים.

לפי Fute שי ברנד מנהל מבוא, הוביל את חייו של מנורת רחוב רגיל 4 פעמים, פנסי הרחוב LED ב- 12 השנים האחרונות ללא שינוי. בנוסף, היתרון הגדול ביותר של מנורת LED שוכן במחוז. אם הכביש המשני הלאומי מעל כל LED אורות, כאשר אתה יכול להציל את צריכת החשמל כמעט של שנה 5 מיליארד קילוואט. ההמרה היא להציל 2 מיליון טון פחם סטנדרטיים, הפחתת CO2 פליטות על ידי 1 מיליון טון, הפחתת פליטות SO2 על ידי 43,000 טונות, הוביל המנורה טכנולוגיה, כלכלי, חברתי וסביבתי הטבות יוגדל והפך יותר ויותר משמעותי.