רחוב היברידית סולרי רוח אורות

רוח השמש היברידית רחוב מאיר. הרוח ואת סולארים, גם בשם רחוב היברידית סולרי אורות תכונות של הרוח ואת אורות השמש רחוב: שניים טעינה מצב סולארים מתוכננים

פרטי המוצר

יאנגדז'ואו מוארת השמש פתרונות ושות', בע מ הוא אחד היצרנים תאורת רחוב סולארית היברידית רוח סין המובילים וספקים, כחברה מקצועית, יש לנו את המפעל היצרני שלנו, אשר מסוגל לייצר אורות הרחוב הרוח הטובה ביותר ומהחדש היברידית סולרי, רוח תאורת רחוב היברידית סולרי, רוח, סולארים, תאורת רחוב סולארית היברידית, רוח ומוצרים סולארים , ברוכים הבאים לקנות או הסיטונאי המוצרים מאיתנו.

רוח השמש היברידית רחוב מאיר.
הרוח ואת סולארים, גם בשם רחוב היברידית סולרי אורות

תכונות של הרוח ואת סולארים:
שניים טעינה מצב סולארים נועדו לתוך אחד מערכת משולבת, אם יש שמש אבל אין אנרגיית הרוח, פאנל סולארי יכול מטעין את הסוללה, בינתיים, אם יש אנרגיית הרוח אבל אין אור שמש, טורבינת הרוח יכול לטעון את הסוללה. אם שניהם הרוח & אנרגיה סולארית היא מספיק טוב, שניהם תוכל לטעון את הסוללה.

בדגמים מסוימים של רוח השמש סולארים:

שם: אורות הרחוב היברידית סולרי
דגם: BRW-W1
תוכנן כוח: 30W-120W

שם: אורות הרחוב היברידית סולרי
דגם: BRW-W2
תוכנן כוח: 30W-120W

היתרון של טורבינת רוח אורות הרחוב היברידית סולרי

כוח A.Generating יום ולילה עם פאנל סולארי לייצור חשמל מהשמש הטורבינות רוח השמש והיום מהרוח ביום וגם בלילה, אינטגרציה סולארית, אנרגיית הרוח כדי להפוך את סולארים עובד יציב יותר.

איזון B. הבדל של פלט כוח עונתית של רוח, שמשג מערכת עצמאית, אין רשת העיר כבל נחוץד חיי סוללה ארוכים יותרא התקנה קלה, פעולה פשוטה, ישים ברוב של כבישיםפ חכם מערכת בקרת תאורה, תחזוקה בחינם

יישומים מרכזיים של רוח אורות הרחוב היברידית סולרי
א המהיר; ב' הכביש הראשי של העיר; ג. הספר קמפוס הכביש; ד על המדרכה; א מסלול; החווה פ & החוות תאורה
ג וילה תאורה; ה תאורת לנדשפט - פארק, מרובע וכו '. אני במיוחד לשימוש באותם האזורים עם אנרגיית רוח טובה

BR שמש מארק רוח טורבינה רחוב היברידית סולרי האורות:
BR סולארית יש מספר סוג של רוח טורבינה היברידית סולרי תאורה מערכת המיועדת קיבולת מטען שונים ותנאי משאבים טבעיים, מערכת היברידית דורש חישוב מדויק ותכנון על פי היישום, תנאי הכביש ברחוב, תנאי מזג אוויר, פני השטח, וכו '. אחרת המערכת לי בעיה כגון תאורה יעילה, להשלים את כל כוח גשם העונה או אפילו לעניין בטיחות. אנא שלח לנו את קיבולת המטען שלך ואת טווח היישום באמצעות דוא ל, אנחנו אצטט אותך עם פתרון ברור מותאם אישית מעוצבת בהתאם.

BRW-W1 התקנה

BRW-H1 בהתקנה

התקנה BRW-D1

התקנה BRW-D2

התקנה BRW-D3

התקנה BRW-B1

אדוני היקר או מנהל רכש,
תודה על הזמן שלך בקריאת באתר אורות הרחוב שלנו רוח היברידית סולרי בזהירות, אם יש לך עיצוב או דרישות מפורט שלך, תוכל לשלוח אלינו דואר אלקטרוני.
גם אם אתה לא יודע את העיצוב, אתה יכול לספר לנו התנאים הכביש, כמו כביש אורך, רוחב הכביש, כמה מסלולים? הוא משמש כדי להדליק את הכביש הגדול של העיר או אור את כביש קטן של האזור הכפרי? כך אנו יכולים לעצב עבורך.
גם אתה צריך להגיד לנו איזו עיר אתה, כך אנחנו יכולים לבדוק את השמש ותנאי מזג האוויר לפני ביצוע עיצובים.
Pls לשלוח דואר sales@brsolar.net
שוב תודה על הזמן שלך ואני מקווה עסקים יחד לשווקים גדולים של תאורת רחוב סולארית היברידית רוח.

חקירה